Viga Tangram Drewniana Gra Logiczna Układanka Klocki Łamigłówka

: 19990
Gry
( ocena: 5 )

Drewniana układanka 7 elementów od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która pozwoli dziecku wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy. 7 drewnianych kształtów zaprojektowanych specjalnie do rozwijania:

- koordynacji ręka-oko
- wyobraźni
- logicznego myślenia

Zadaniem dziecka jest układanie drewnianych kształtów zgodnie z wzorami znajdującymi się dołączonych do zestawu kartach.

Całość wykonana została z drewna kauczukowego.


Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

19990

Dane

Wiek od
od 3 lat
Płeć
chłopiec/dziewczynka
Materiał
drewno
Kolor
wielokolorowy
Wysokość
2
Szerokość
26.5
Długość
20

Specyfikacja

Ocena 
Wojciech Hoffmann
2020-12-06

ok

Wszystko ok

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij